Notariusz Olsztyn cennik

Codzienne prace wykonywane przez kancelarię Małgorzaty Wosik-Paziewskiej wynikają bezpośrednio z przepisów prawa o notariacie i innych stwierdzających, jakie usługi mogą świadczyć wykonawcy tego zawodu. Lista dokumentów, które przygotowuje specjalnie notariusz mając do tego uprawnienia i niezbędną wiedzę oraz wiarygodność, zawiera przede wszystkim:

  • akty notarialne,
  • poświadczenia,
  • akty poświadczenia dziedziczenia,
  • protokoły,
  • wypisy, odpisy i wyciągi każdego rodzaju dokumentów,
  • projekty aktów i innych dokumentów.

Klientami biura notarialnego mogą być na przykład deweloperzy czy osoby przeprowadzające zakup mieszkania, potrzebujące aktów notarialnych związanych z prawem własności danej nieruchomości, osoby prowadzące sprawę własnego spadku lub chcące sporządzić oficjalny testament, spółki, stowarzyszenia i inne organizacje potrzebujące protokołu z walnych zgromadzeń i często osoby i firmy w wielu innych sytuacjach.

Zaufane usługi w dogodnej lokalizacji

Małgorzata Wosik-Paziewska prowadzi kancelarię tak, by jakość usług i kontaktu z klientem szła w parze z zaufaniem kojarzonym z zawodem notariusza, będącym podstawą funkcjonalności tego zawodu. Zachowanie tajemnicy okoliczności sprawy, dotrzymanie należytej staranności wobec każdego zadania czy też ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to niektóre z podstawowych wymagań, które spełnia kancelaria. Położenie przy ulicy 1 Maja oznacza łatwy dostęp dla szerokiego grona osób, którym może być potrzebny jest notariusz w Olsztynie. Cennik usług kancelarii oparty jest na taksie ministerialnej wyznaczanej przez państwo.


Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska
1 Maja 5A lok. 42
10-117 Olsztyn