Leczenie depresji warszawa

Jeśli od jakiegoś czasu masz dosyć własnego życia, znajomych, rodziny, jeżeli czujesz, że ten stan zagraża Twojej dalszej egzystencji, koniecznie skorzystaj z oferty leczenia depresji w INZPiRO w Warszawie. Być może nawet chciałbyś zgłosić się do specjalisty, jednak cała ta sytuacja zawstydza Cię. Uważasz, iż jeżeli ktoś z Twojego otoczenia odkryje problem, jaki Cię nęka, znajomi odsuną się od Ciebie. Bez obaw – INZPiRO gwarantuje swoim pacjentom całkowitą dyskrecję. Poza tym pomyśl o tym, że nie jesteś jedyną osobą na świecie, która ma tego typu problemy. Uwierz, że wizyta w gabinecie psychologicznym nie czyni Cię od nikogo gorszym. Każdy ma prawo do gorszych dni. Zwłaszcza, że obecny świat, w którym przyszło nam żyć, pełen jest ludzi zabieganych, skupionych głównie na pracy. Ludzi, którzy narzekają na ciągły brak czasu. W takich warunkach nie trudno dojść do takiego momentu w życiu, gdy czujemy się wypaleni.Czy to już czas zgłosić się do gabinetu psychologicznego?Oto kilka czynników, które powinny skłonić Cie do wizyty w INZPiRO:
  • wypalenie zawodowe,

  • konflikty z otoczeniem,

  • nadmierna agresja i złość skierowana w stronę otoczenia,

  • lęki, które blokują Twoje normalne funkcjonowanie,

  • odczuwanie wstydu, bezradności, zakłopotania w wielu sytuacjach,

  • niechęć do życia z powodu żałoby, poczucie straty,

  • ciągła chęć nieracjonalnego zaspokajania swoich potrzeb.W Instytucie Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości działa wielu psychologów, psychiatrów i psychoterapeutów. Dzięki temu nie będziesz musiał długo oczekiwać na wizytę. Podczas spotkania specjalista podejmie decyzję czy potrzebne będzie leczenie farmakologiczne, czy też wystarczy terapia związana z rozmową.Oprócz leczenia depresji instytut oferuje swą pomoc m.in. w przypadku fobii społecznych, alkoholizmu, bezsenności, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychicznych wieku podeszłego, problemów i dysfunkcji seksuologicznych.Jeżeli interesujesz się leczeniem depresji w Warszawie, skorzystaj z oferty INZPiRO. Chcesz przyjrzeć się bliżej instytutowi? Zajrzyj na stronę http://psychoterapeuci.pl.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242