Rejs do Grecji w wakacje - Pasat Charter

Grecja jest jednym z najczęściej wybieranych krajów na słoneczny, wakacyjny urlop. Ze względu na sprzyjające wiatry jest to doskonałe miejsce do uprawiania kitesurfingu, windsurfingu, czy żeglarstwa, a dzięki bogactwu zabytków kultury antycznej – również do zwiedzania. Ten malowniczy kraj stworzony jest także dla miłośników przygód i dobrej zabawy. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, firma Pasat Charter w swojej ofercie zawarła czarter jachtu w Grecji, który pozwoli przede wszystkim na odkrycie nowych, nieznanych lądów.

Wyprawy takie zazwyczaj swój początek mają w Atenach i dzięki nim można dopłynąć na Hydrę, Paros, Serifos, Milos, Mykonos, Delos oraz Syros. Wybierając czarter powyżej tygodnia można zwiedzić również Santorini, Naxos, a nawet archipelag Dodekanez. Dzięki trwającemu przez kilka miesięcy okresowi żeglugi, każdy turysta z pewnością znajdzie odpowiedni termin na swoją podróż.

Okres, kiedy można cieszyć się w Grecji najlepszą pogodą trwa od drugiej połowy maja, do połowy września, a w tym czasie Pasat Charter organizuje wiele rejsów. Dla osób, które chciałyby odwiedzić ten urokliwy kraj położony w basenie Morza Śródziemnego – przedsiębiorstwo przygotowało niezwykle korzystną ofertę cenową.

Pasat Charter

  • Czartery jachtów

Pasat Charter
Żeromskiego 1a
84-120 Władysławowo
tel. +48 795 263 071