Plastyka warg sromowych

Labioplastyka, to plastyka warg sromowych która ma za zadanie poprawić samopoczucie kobiety oraz komfort w sytuacjach intymnych ze swoim partnerem. Chirurgia plastyczna w Meritum Centrum Medyczne to wysokiej jakości usługi mające na celu poprawienie zdrowia, samopoczucia lub samooceny. Klinika posiada szeroki wachlarz ofertowy co pozwala zadowolić najbardziej wymagających klientów. Plastyka warg sromowych w szczecińskiej klinice jest wykonywana przez doświadczonych chirurgów, którzy mają duże doświadczenie w tym zawodzie.

Opis plastyki warg sromowych oraz cennik znajduje się na stronie szczecińskiej kliniki Meritum Centrum Medyczne. W cenę każdego zabiegu jest wliczone: znieczulenie, pobyt w klinice, dwie konsultacje po zabiegu, wyżywienie i napoje, implanty (opcjonalnie), leki podczas pobytu oraz opiekę podczas pobytu. Kompleksowa oferta znalazła wielu entuzjastów, którzy dziś polecają zabiegi innym klientom. Jeśli chcesz dokładnie zaznajomić się z ofertą usługową to skontaktuj się z kliniką za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Zbyt duże lub niesymetryczne wargi sromowe mogą być krępujące dla kobiety szczególnie w intymnych sytuacjach oraz podczas zakładania stroju kąpielowego lub bielizny. Plastyka warg sromowych w szczecińskiej klinice Meritum Centrum Medyczne jest wykonywana przez doświadczonych lekarzy chirurgów, którzy znają się na swoim zawodzie. Lekarze oraz chirurdzy podchodzą do każdego pacjenta w indywidualny sposób co daje pewność zadowolenia oraz pozytywanej rekomendacji.

Klinika może zapewnić o swojej skuteczności w działaniach medycznych oraz dokładnie i rzetelnie wykonanych zabiegach.

 


Meritum Centrum Medyczne
Kopernika 28
72-400 Kamień Pomorski
tel. +48 91 38 23