Dentinox

Czas, kiedy zęby się wyrzynają, bywa trudny dla niemowląt. Warto wówczas w takiej sytuacji pomyśleć o żelu, który pozwoliłby ukoić ból dziecka. Dentinox dobrze się sprawdza w przypadku:

  • ząbkowania,
  • stanów zapalnych dziąseł,
  • wyrzynania się zębów mądrości.

Jeśli zależy Ci na tym, aby ukoić ból swojego dziecka, postaw na Dentinox, który można kupić w aptece bez recepty. Pozwala zmniejszyć ból, który jest związany z ząbkowaniem. Ponadto w jego składzie można znaleźć wyciąg z rumianku odznaczający się działaniem regenerującym i łagodzącym. Poza tym wyciąg z rumianku działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie.

Dentinox pozwala również przyspieszyć proces gojenia się ran. Użyty w składzie chlorowodorek lidokainy działa znieczulająco. Żel stosuje się niezwykle prosto. Wystarczy użyć niewielką ilość żelu na dziąsła, które są podrażnione i obolałe. W sytuacji, gdy ból narasta czynność można powtórzyć jeszcze dwa razy. Nie zaleca się stosować żelu częściej niż trzy razy dziennie. Zajrzyj na aptekamini.pl, jeśli chciałbyś dowiedzieć się o nim więcej i sprawdzić jego cenę. Na wspomnianej stronie znajdziesz również informacje o dermokosmetykach i pielęgnacji skóry wrażliwej. Przeczytasz tam o produktach marki Nacomi, Cetaphil czy Ziaja. Podrażnienie i zaczerwienienie to problemy, z którymi musi się borykać duża grupa osób. Odpowiednia i co ważne przemyślana pielęgnacja pozwala ukoić skórę, a także dobrze ją nawilżyć.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14